PATALPINTI

Pastatas - Motyvuoja emigruoti

2010.03.20 Mantas4
  • 118
15
seimas,lietuva,emigracija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
Farang, xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5846    
liuks :D (Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Tiesa. O kai retkarčiais paskaitai Lietuvos naujienas, demotyvuoja grįžti.
chzarija 5886    
hp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
as ta padariau pries 8 metus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
respects :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
taikliai demotyvuota
Nuotraukos nėra
Anonimas 5929    
taip pagalvojau... ar jis tik nepastatytas aukstyn kojom?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
#5 Prie ko cia Vilnieciai? Tu galvoji, kad jeigu seimas stovi Vilniuje, ten visi sedintys klaunai is Vilniaus? Ni**ja, ten Vilnieciu kaip tik maziausiai yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
vilnieciai jau ir taip pas jus kaip i uzseni tenka uzvaziuot. bet pirsta vardan kazko galit pajudint..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
man tai isvis kazkaip tas seimas bl.. paziuri zinias (susibiesini) paziuri kokia teise zinoti (pakraupsti) ka jie sua bledes galvoja. baigsim skolintis 2116, sodrai hana , kaip i duobe sudu pinigus merkia ir nesurenka galu kur kas kiek ispyzdino. krc.. bl isvis dbr.. kurvos net formules neberodo . nu nx . per ltryto galima lkl pakimarint. nzn nzn . bl gyvenciau vilniui , as nx jiem tikrai ispsiciau langa. ne blaivas , tai girtas tikrai nesudvejociau. ir px. numerius kitus uzdedi kad koks gaidys nepakaziolintu bl ir nx jiem.. Lietuvaiciai.. paskutinis isvazeves isjunkit sviesa oro uoste. :D
svajus 5940    
tas kazkas as :D Na bet nieko kas tiesa tas tiesa :D
Mantas4 5940    
Kažkas pasirodo anksčiau už mane sugalvojo :-) nepastebėjau. Reiškia ne aš vienas taip manau.
Grįžti į viršų