PATALPINTI

Pats sunkiausias dalykas - - atsisveikinimas su tuo žmogumi, su kuriuo norėtum būti visą laiką.

2010.11.21 Saldainiuxe
  • 1094
39
Pats sunkiausias dalykas -







Nuotraukos nėra
Anonimas 4873    
koks 4 pasimatymas tik ju :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5397    
#26 nu jo jo :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5443    
#26 ++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#34 ;D #26 tiesa sakai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#34 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
32* tau lietus tarp koju ta prasme buvo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5590    
#32 Nice story bro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5645    
Vaje.. tuoj apsiverksiu ;D Lygiai taspats buvo man per pirmajy pasimatyma su savo mylimuoju, kai jis mane pabuciavo pirma karta per lietu apsikabino ir kokia puse valandos aiskino kad jam reikia eiti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Vat, vat. Pritariu "Bugai"... Lbj sunku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5683    
Banalu, bet realybėj, kad ir trumpam laikui tarkim išvyksta, taip sunku matyt nueinantį tolyn mylimą žmogų...Jeigu jum dalampački būna, vadinasi dar gyvenime nieko taip nemylėjot :) Demotyvacijos tai nekažką čia, bet šiaip tai tiesą sako :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
Really, bullshit! Maziau tokiu kvailu pasiteisinimu kaip: myliu, bet Tu nebusi su manimi laiminga/s. Myliu Tave, bet turiu iseiti... OMG, kaip banalu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
#26 - pritariu, demotyvaciju as gal is 100 psl gal tik 4 rades buvau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Kas tiesa, tas ne melas!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
kas cia per xuj su raguciais ? Kazkoki logiska dalyka parase ir visi laikina. Gal ta proga tada sukursiu demo pavadinimu „ Labiausiai valgyt nori - kai esi alkanas“ ir visi sakys „tiesa“, „man irgi taip buna“
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Labai jau daznai taip buna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
raukai jus krw lopyciai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Butent :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
miciau , kaip as tau pritariu !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Visada taip būna :):)
Nuotraukos nėra
gezas 5688    
Šūdų sperma
bullshit 5688    
#10 #14 su savim chatina : DDDDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
visadataip būna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Kaskart taip ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
jei ne visas tas lansbergynas tai mum netektu atsisveikint su zatablafnikais ir komjaunuoliais....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
bullshit. nori su tuo zmogum buti, nes zinai, kad tai neimanoma. va kur tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
#10 as ir tave !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Budavo
gretagreat28 5690    
jooo.. (mm)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
hardest part sealed with kiss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
myliu tave
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
mmm
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Bey.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
#3 Nu tu tai pavarei
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
#3 mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
*puke*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
#3 Stobal
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Kas geria tas dega :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Manau, reiketu patvirtinti ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Užskaitau ;)
Grįžti į viršų