koks 4 pasimatymas tik ju :D
Pats sunkiausias dalykas - - atsisveikinimas su tuo žmogumi, su kuriuo norėtum būti visą laiką.
Anonimas
4873
Anonimas
5397
#26 nu jo jo :D:D
Anonimas
5443
#26 ++
Anonimas
5565
#34 ;D #26 tiesa sakai.
Anonimas
5565
#34 :D
Anonimas
5580
32* tau lietus tarp koju ta prasme buvo?
Anonimas
5590
#32 Nice story bro
Anonimas
5645
Vaje.. tuoj apsiverksiu ;D Lygiai taspats buvo man per pirmajy pasimatyma su savo mylimuoju, kai jis mane pabuciavo pirma karta per lietu apsikabino ir kokia puse valandos aiskino kad jam reikia eiti :D
Anonimas
5656
Vat, vat. Pritariu "Bugai"... Lbj sunku.
Anonimas
5683
Banalu, bet realybėj, kad ir trumpam laikui tarkim išvyksta, taip sunku matyt nueinantį tolyn mylimą žmogų...Jeigu jum dalampački būna, vadinasi dar gyvenime nieko taip nemylėjot :) Demotyvacijos tai nekažką čia, bet šiaip tai tiesą sako :P
Anonimas
5684
Really, bullshit! Maziau tokiu kvailu pasiteisinimu kaip: myliu, bet Tu nebusi su manimi laiminga/s. Myliu Tave, bet turiu iseiti... OMG, kaip banalu.
Anonimas
5686
#26 - pritariu, demotyvaciju as gal is 100 psl gal tik 4 rades buvau.
Anonimas
5686
Kas tiesa, tas ne melas!!!!
Anonimas
5686
kas cia per xuj su raguciais ? Kazkoki logiska dalyka parase ir visi laikina. Gal ta proga tada sukursiu demo pavadinimu „ Labiausiai valgyt nori - kai esi alkanas“ ir visi sakys „tiesa“, „man irgi taip buna“
Anonimas
5688
Labai jau daznai taip buna...
Anonimas
5688
raukai jus krw lopyciai ;D
Anonimas
5688
Butent :)
Anonimas
5688
miciau , kaip as tau pritariu !
Anonimas
5688
Visada taip būna :):)
gezas
5688
Šūdų sperma
bullshit
5688
#10 #14 su savim chatina : DDDDD
Anonimas
5688
visadataip būna.
Anonimas
5689
Kaskart taip ;)
Anonimas
5689
jei ne visas tas lansbergynas tai mum netektu atsisveikint su zatablafnikais ir komjaunuoliais....
Anonimas
5689
bullshit. nori su tuo zmogum buti, nes zinai, kad tai neimanoma. va kur tiesa.
Anonimas
5689
#10 as ir tave !
Anonimas
5689
Budavo
gretagreat28
5690
jooo.. (mm)
Anonimas
5691
hardest part sealed with kiss
Anonimas
5691
myliu tave
Anonimas
5691
mmm
Anonimas
5691
Bey.....
Anonimas
5691
#3 Nu tu tai pavarei
Anonimas
5691
#3 mldc
Anonimas
5691
*puke*
Anonimas
5691
#3 Stobal
Anonimas
5692
Kas geria tas dega :)
Anonimas
5692
Manau, reiketu patvirtinti ;]
Anonimas
5692
Užskaitau ;)
|

