#11 Kaip tai nera?juk yra Zuokas!!!!
Pavėlavau užsiregistruoti - Kandidatu į Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimus.
Anonimas
4506
tornadas
4506
Tikriausiai daugiausiai balsu surinktu si bezdzione, nes siemet net ner uz ka balsuot
Anonimas
4506
Greiderio mašinistas,nori buti prezidentu ,gal geriau Kauno meru,bent jau gatves su greiderių palygintu.
Negalibuti
4506
#8 Žinai, būdami bananų respublika keistumas tas, kad čia veisiasi daugiausia runkelių, tai kam tie lipdukai ir bananai, jei labiau tiktų runkeliai tokiai tyrai agrarinei valstybei. Kiek mačiau į net kandidatus į LR prezidentus ruošiasi ir ūkininkas iš kažkokio kaimo.. :D
Anonimas
4506
A ko jums bananai blogai? Tik reikia uzsakyt kad lipdukus su tuo uzrasu "Lithuania" ant bananu lipdytu, tai visi kas juos valgo zinos kad tokia salis yra...
Negalibuti
4506
#6 Tai gal užtektų tik bananų kaip tokiai bananų respublikai? :)
Anonimas
4507
#5 Ir bananais ir sena mesa
Negalibuti
4507
#4 Bananais, ar ne? :)
Anonimas
4507
#3 Kauno zoologijos sodas butu pervedes
Negalibuti
4507
O ~12 tūkst. litų užstatą turėtum? :)
Anonimas
4507
Paksas geriausias
Anonimas
4508
Tikrai gaila geras butum prezidentas,bet nieko gali bandyti po penkiu metu,arba dar gal spesi i euro parlamento rinkimus,gali i seima bandyti prasimusti butum koks premjeras ar seimo pirmininkas galu gale gali kokiu meru varyti i Sostine ar i Kauna
|

