Su buku labiau skauda. ;D
Peilis - Stiprus argumentas, silpnos dvasios žmogaus rankose
Anonimas
5326
Anonimas
5503
omg
mirazas
5504
bukas labai peilis :)
Anonimas
5504
o kas cia su tuo tuborgu? as nieko nematau.. :)
Anonimas
5504
Peilis mano rankoje padarys skyle tuborg skardineje >.>
Spameris
5504
#1 Atsimenu, kai juokiausi iš šito bajerio... trečioj klasėj.
Anonimas
5504
Peilis, atsakingose rankose, daugiau padarys gero, nei blogo.
Anonimas
5504
Jei su tokiu ipjautu tai reiktu stabliges bijot.
Anonimas
5505
Bijok ne peilio, o šakutės. Vienas dūris- keturios skylutės!
|

