eik tu durneli
Per gimtadienį, - tokias žvakutes neužpūstum, o supūstum.
Anonimas
5187
Anonimas
5319
kur toki gaut?
Rocknroll
5319
idomu koks ciuvas is darzelio sesiu metu jau zole pucia per gimtadeni ir uz zvakutes moka daugiau nei uz torta
anonimas
5319
per 20 gimtadienį gal nusipirksiu
kasiakas
5319
Kuo daugiau metų tuo laimingesnis žmogus :)
straksyte95
5319
Noriu tokio!!!! ;D
|

