PATALPINTI

Per gimtadienį, - tokias žvakutes neužpūstum, o supūstum.

2011.12.05 KaunoGrudai
  • 110
6
Per gimtadienį,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5187    
eik tu durneli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5319    
kur toki gaut?
Rocknroll 5319    
idomu koks ciuvas is darzelio sesiu metu jau zole pucia per gimtadeni ir uz zvakutes moka daugiau nei uz torta
anonimas 5319    
per 20 gimtadienį gal nusipirksiu
kasiakas 5319    
Kuo daugiau metų tuo laimingesnis žmogus :)
straksyte95 5319    
Noriu tokio!!!! ;D
Grįžti į viršų