idomu,sueis tarptautiniam olimpiniam komitetui?
Per ilga himno versija? - - Ne, negirdėjau.
Anonimas
5039
Anonimas
5039
Man būtų gėda pasakyt kad nemoku savo tėvynės himno... Tai turėtų būti pats pirmas dalykas, kurį reikia išmokti mokykloje... Nemokantiems kelialapis pasirinktinai į Lenkiją, Rusiją ar Kiniją...
Anonimas
5040
toliau niekas ir nemoka
Anonimas
5040
oi blyn geras,zvengiu negaliu
|

