PATALPINTI

Pikta - Kai juos įsidedi į bliūdelį, atsidarai šaldytuvą ir suvoki, kad nėra pieno

2010.09.18 23:08 IgnasM
  • 39
9
Pikta







Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
gerai cia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
nerealiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
#6 Ne prie ko cia durnumas, buna kad pakelius sumaisai. Ne karta esu pasidares kava su kefyru.. :/
Nuotraukos nėra
IgnasM 5756    
#5 Cia jau durnumo pozymis.. : DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
arba kai isipili vietoj pieno kefyra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
ZIAURIAI! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
įsidedi į dubenėlį, ne į bliūdelį :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
bieberis saldytuve pieno turi skolinkites
Nuotraukos nėra
Kybys 5757    
reik i tvarta varyt, o lauke lyja
Grįžti į viršų