#5 Nusifotografuoti. :D
Pirma, mes atidarome degtinę - Po to - ji mus..
Anonimas
5287
Anonimas
5525
jei paziuresit atidziau tai ten kavos pupele plaukioja :) vadinasi nuotraukoj sambuka o ne degtine :D
saimonux
5574
neriali foto, kaip man ja gauti?:)
Anonimas
5574
o po to ji mus veza
Anonimas
5576
poto jum atidaro ligonines duris
Anonimas
5577
Kas jum yra su ta degtine? Praeita demo irgi su degtine
sauktukas2
5577
Kelintas karta sita jau demo cia? Moderatoriai atidziau :)
|

