PATALPINTI

Po auksinės degtinės, - ateina ir auksinis rytas.

2011.12.10 daktarasz
  • 60
6
Po auksinės degtinės,







Nuotraukos nėra
Anonimas 4975    
водка без пива - деньги на ветер.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
Tikrai ne pati slyksciausia, is pigesniu tai viena is geriausiu sita. :) Apie Finlandias nesneku nes jos gerokai brangesnes, bet sita tikrai geriau uz visokius ozonus sobieskius maskovskajas ir kitus sudus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
Spameri ,išsiblaivyk ,nes pievas šneki!
Spameris 5312    
Ruskiai tegu ir geria degtinę, tikri lietuviai pripažįsta tik alų.
relection 5312    
tikrai ne pati, sobieski slykstesne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
pati slyksciausia vodke...
Grįžti į viršų