PATALPINTI

Po to, kai susirgau vėžiu, - man nebereikia šampūno.

2011.10.02 kakarotas3000
  • 5
30
juodas,humoras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5189    
gaidys o ne zmogus kure!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5191    
Manau kad šią demotyvacija norėjo parodyt savo juoda humora, bet jau taip žiauriai čia padarė, kad net šlykštu žiūrėt. Tas žmogus kuris sukūrė visą šitą yra toks žiaurus, kad net nemoku apsakyt žodžiais.. Ir absol galėtų tokes demo draust ar ką nors daryt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
pieva nesamone ziauru skaityt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
#26 kaip mutuoja zodziai su kiekvienu komentaru. niekas nesijuokia is zmogaus. juokiasi is paprastos ironijos. slykstus padaras esi, kad tokias isvadas priejei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
Na visai nejuokinga.Kaip galit juoktis KAD ZMOGUS SERGA ,IR DEL LIGOS NUPLIKO ???????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
As tai manau ,kad demotyvacijos kurejas tikrai nenorejo nieko pamokyt ar pan... Cia tik savo ble juoda humora bande suskelt.Slyksti demotyvacija ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
Manau jog si demotyvacija pamoko,kad gyvenimu reikia dziaugtis,kaip vat sis mazas vaikutis,jam gyvenimas nepagailejo sunkiu isbandymu,bet jis vistiek su placia sypsena veide!Galu gale reikia ismokti myleti gyvenima ir juo dziaugtis tokiu koki ji tau skyre ir koks jis yra,neivienas is musu nezino kokia nelaime gali aplankyti ir mus!Ir jai istikus reik tiketis,kad visi sugebetu taip placiai sypsotis!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
#22 manau kad pasijuokti galima ir nelendant i šaknis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
#17 neisvengiamas, bet juk cia anksciau laiko, prarandi galimybe patirti gyvenimo dziaugsma, ypac jei tai dar mazas vaikas... manau tai yra sioks toks skirtumas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
#20 taip pat kaip is zydu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5377    
Kas cia per demo? Kaip taip galima juokauti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5378    
Optimistiska
d3du 5378    
ot juodas humoras skaitosi......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
#14 kalbi lyg mirtis butu isvengiamas dalykas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
ne juokai svarbiausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
Patiko, Tikrai nusijuokiau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
moketi pasijuokt net is artejancios mirties? nu ir mastymas kai kuriu...
wtf. 5379    
Kad ir kaip myleciau juoda humora, juokas neima kazkaip. Nesakau, kad demo per ziauri ar prasta, bet as bijau per anksti pasijuokt. Ka gali zinot, kaip gyvenime bus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
Juodas kap negro sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
baisiai juodas :d
Spartasaurus 5379    
gaila ir juokinga vienu metu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
juokinga tiems, kurių nė vienas iš artimųjų turbūt nėra sirgęs šia liga
Spameris 5379    
Ne toks ir juodas, be to gana lėkštas.
Nuotraukos nėra
SlimShady 5379    
senas geras juodas humoras jau senei jo nemciau tokio juodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
Per žiauru jau čia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
Cia gi istrauka is lietuvisko filmo, siuo metu neprisimenu pavadinimo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
Man tai juokinga :D reikia moketi is visko pasijuokti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
Tai galbūt autorius apie save pasakoja ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
Juodai, juodai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
geras juodai juodutelis
Grįžti į viršų