GAILA MAN JUSU NEVISKAS KAS ATRODU PANASEI AR KITAIP IRA FOTOSOPAS
Prieš ir po.. - Geriau prieš naudoti apsaugas, kad nebūtų po..
Anonimas
4782
Anonimas
5587
#29 Ka tu nusišneki? tikrai ne visos, nekalbėk nesamoniu. Nesakau, kad ne photoshopas, bet ne visos suapvalėja, kai kurios kaip tik suplonėja neskaitant 'pilvo apimties' . Kiekvienai skirtingai, be to jai jau gal kokiu 23-24 tai manau normalu tokio amžiaus turėti vaikeli. Na, o jei vaikinas daro nepilnamete, tai manau ne tik jos problemos kas bus po to. Turi proto 'pist' nesisaugodamas turėk proto ir augint.
Anonimas
5591
Aišku, kad fotoshop'as. Rankos tokios pat plonos. Nėsčios merginos gi suapvalėja.
Anonimas
5596
PHOTOSHOP!!!! gi matosi nes viskas taip pat stovi.. nejaugi atkartoti imanoma???
Anonimas
5812
sutinku : )
Anonimas
5833
gžražiausios moterys yra kai neščios.
Anonimas
5836
O man tai gražu tas po :))
Anonimas
5837
sypsena isbleso.. :D
Anonimas
5841
Grazute.
Camperis
5849
#20 pritariu :)
Anonimas
5852
grazi mama bus bent nesidare aborto manau tikrai nebus vienisa;D
Gusta-Fang
5864
Man ir poto dar grazesne.
Anonimas
5918
o man po dar gražesnė.. :P
Anonimas
5924
#12 Gerai pasakyta :D
Anonimas
5930
grazi ir po :PP
Anonimas
5943
o gal ji ištekėjus mergina ir nori vaiko (:
Alchemikas
5949
fotoshopas ;]
Anonimas
5951
sexuali mamite=DDD
R083R7A
5962
xD
Anonimas
5967
jooo..va ka reiskia supainiot apsauga su apsauginiu........
Anonimas
5974
man asmeniskai antroi foto tikrai grazesne is veido :P
Anonimas
5981
Komentarasabc, cia jau kaip kam
Anonimas
5982
uztat pana budama nescia daug grazesne is veido,ir nk cia baisaus nera.
Anonimas
5985
Ir pirmoj ft ji jau su leliuku.. :)
Andrius23
5985
nx net gaila daros tu panu.. :))
Rated
5985
@Luckey čia jau tėvų fail'as ne mano kaltė, nors aš gimiau kai jiems buvo po 30, tai manau jaunystėj spėjo atsižaist ;D
Anonimas
5986
turi beda
giedriuxxx
5986
rimtai 2 foto grazesne :D
nobody
5986
o man taip gražu kai moteris nėščia (mm)
Luckey
5987
Kaip miela pagalvojus,jog pats buvai vaikas. ^^
Anonimas
5987
Iš tiesų antroj foto gal dar gražesnė, ir kopūstėliai užderėję, tik va tas pilvukas.. ;D bėdos tie vaikai, sugadina viską :D
|

