nu teisybe, bet kas is to ir kam cia rasinet
Problema tame, kad negaliu ilgai pykti. - Galiausiai atleidžiu žmonėms, netgi jei jie to nenusipelnė.
prodigy
4773
Anonimas
4774
as galiu ilgai pykti bet jau td turiu buti belenkaip ziauriai sunervuotas, priklauso nuo to ar zmogaus iskaudinimas stipriai paliecia sirdi, galiu neatleisti niekada netgi jeigu pyktis bus ir praejes.
Anonimas
4774
#1 debile tau tarp koju
Anonimas
4774
koks skirtumas, krva debile
|

