PATALPINTI
Mes sakydavom ne chali-chalo, o chalu-chala, ir ne tuku-tuku, o stuku-stuku :D Dar būdavo žaidimas žuvis ir tinklas, o šiaip mes kieme mėgdavom ir futboliuka sužaist, ne tik tokius žaidimus, bet prisiminimai geri :)
#7 Silent Hill
Grįžti į viršų