#13 o kas moterims dabar neleidzia pasireiksti? jau nuo XX amziaus pradzios moterys daugelyje saliu turi lygias teises, bet deja, be broneles receptu ir saldziu rmeiles romanu ne kazka ir sukure.
Protinga moteris - gali palikti didesnį įspūdį nei ateivių apsilankymas
Anonimas
5366
Anonimas
5366
Manyciau visai nebloga civilizacija ir be moteru pagalbos sukurem...
Mr.Troll
5367
#13 Nes moterys mastyt nemoka.
Anonimas
5368
Prisiminkim senus laikus kai moterys net zodzio neturejo, jūs vyrai mus laikėt dulkėm, o dabar kalbat apie tai, kad mes prie kūrimo neprisidėjom ? NELEIDOT !!!
Anonimas
5368
Uzuojauta demotyvacijos kurejui, kad ji supa neprotingos moterys:) O jo mamos vietoje susimastyciau, kad kazkur auklejant buvo padaryta klaida:)
Anonimas
5368
naujos kartos gimdymas ir auginimas yra labai rimta funkcija. taigi, pasidalinimas - moterus kuria nauja karta, o vyrai civilizacija. lygiai.
Anonimas
5369
ir vaikam daryt.
Mr.Troll
5369
Moterys niekada nebuvo protingos. Faktas. Viska isrado ir sukure vyrai. Elektros lempute, televizoriu, radija, telefona, automobili, lektuva, sraigtasparni, net zirkles, sukure vyras. Moterys skirtos tik, kaip malonumu objektas. Ir viskas.
Anonimas
5369
*visatos
Anonimas
5369
Ir tam yra logiskas paaiskinimas - turint omenyje musu viatos dydi didesne tikimybe, kad mus aplankys protingi ateiviai negu protinga moteirs :)
Anonimas
5369
o kaip visos mokytojos?
Anonimas
5369
:D +1
Anonimas
5369
ka jei su akiniais tai jau ir protinga?
Anonimas
5369
prie civilizacijos kurimo moterys praktiskai neprisidejo.
Anonimas
5369
nes protingu moteru nebuna.
Anonimas
5428
kazin..
|

