PATALPINTI

Pusę gyvenimo mokaisi - pusę - ieškaisi darbo

2010.10.04 really
  • 118
11
Pusę gyvenimo mokaisi







gretagreat28 5735    
Nu ir nx tie moxlai? graziausi gyvenimo metai gi ;SS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5736    
o as turiu baigiau proftecha ir lietuvoi 8 tukst per menesi uzdirbu bet ne is stroikiu o is asilu kurie vairuot nemoka ir kebula tvarkyt reikia :D
Nuotraukos nėra
Liausys 5736    
Arba tampi ,,Anglijos Lietuviu,, tik mazvaikiai is to zvengia kur ant tevu sprando sedi. Kad ir ka baigtum nera taip lengva rast Gera darba kur tave gerbtu ir pan LIETUVOIJ GI GYVENAM.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5737    
ir paskuj ubagu numirsti po visu mokslu ir darbo ieskojimo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
O visa gyvenima geri ir linksminiesi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
optimistu buti gerai :D geriau negu sedet kampelyje ir verkt kad darbo neturiu ir nerasiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#4 - optimistas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#3 būtent.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
jei turi noro mokytis tai darbas pats atsiranda :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Tik Lietuvoj taip. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
++++++++++++++++++++
Grįžti į viršų