PATALPINTI

Quattro - Įlips į bet ką

2010.03.27 zorazorius
  • 212
17
Quattro







Nuotraukos nėra
Anonimas 5370    
fotomontažas galėtų būti ir kokybškesnis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5684    
Gerulis sitas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#14 Butent...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5840    
Cia ne quattro nes pasiziurek i galini tilta. Eina paprasta asis. Nera reduktoriaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Is kur jus zinot kad ne quattro? na egzpertai pasakykit man.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
nu tikrai bl, cia gi ne quattrine ceske :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5894    
this aint no quattro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
na cia ne quattro bet dzin :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
ko jus varot an tu ciurku, lietuvoje ne maziau tokiu paciu debilu kurie taip pat vazineja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
ne quattro kalta o tie siaura-akiai... jiem tik konstruoti daiktus = made in china, nesvarbu is kurie bebutu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
AUDI!!! AIP JEI IR REIKIA!!! :D:D:D che che che xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
nebutu ciurkos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5932    
asian drivers :D :D jie nemoka vairuot :D ka padarysi :D
giedriuxxx 5933    
neweltui ciukcios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
Dar taip sugebeti reikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
vargasas medis :D
Grįžti į viršų