PATALPINTI
kai vaikai uzaugsit nuvaziuosit i amerika ir pamatysit kad cia tipine amerikiete.
dauguma amerikieciu turi gana dailia virsutine kuno dali. na o apatine kaip matot - nekokia.
jo jo nuplauni taskucius dar isverdi 10 kartu ir tada gali valgyt :D tai valgyk toki koks uzaugo jei taip megsti - su taskuciais.
skraidantys maziau pavojingi nei vairuojantys :)
Grįžti į viršų