PATALPINTI

Reikalaujame meilės įrodymų, - nes netikime, jog yra dėl ko mus mylėti.

2011.07.22 coliuke_
  • 232
11
Reikalaujame meilės įrodymų,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5160    
Noriu sikt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5351    
tupa taip galvot... niekas ir nemyli del to, kad savim pasitiket net negali
Nuotraukos nėra
Anonimas 5449    
Kas cia per Samara vejyje?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5450    
meile neegzistuoja,yra tik prisirisimo jausmas.
Geras_Iksas 5450    
ei bet rimtai, anie zodziai geriau lipo :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5450    
lets cry
Rocknroll 5450    
As manau kad turiu savybiu pakankamai kad mane kas nors myletu bet .bet.bet...
coliuke_ 5450    
Ne nu.. ;x Jau tada geriau kas pasisavintų mano demo nei perdarytų mano vardu ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5450    
taip,visuomet taip būna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5450    
pzzzz... kaip pirstu aki...
Geras_Iksas 5450    
+ ir up
Grįžti į viršų