Noriu sikt.
Reikalaujame meilės įrodymų, - nes netikime, jog yra dėl ko mus mylėti.
Anonimas
5160
Anonimas
5351
tupa taip galvot... niekas ir nemyli del to, kad savim pasitiket net negali
Anonimas
5449
Kas cia per Samara vejyje?
Anonimas
5450
meile neegzistuoja,yra tik prisirisimo jausmas.
Geras_Iksas
5450
ei bet rimtai, anie zodziai geriau lipo :/
Anonimas
5450
lets cry
Rocknroll
5450
As manau kad turiu savybiu pakankamai kad mane kas nors myletu bet .bet.bet...
Anonimas
5450
taip,visuomet taip būna.
Anonimas
5450
pzzzz... kaip pirstu aki...
Geras_Iksas
5450
+ ir up
|

