Nuolat taip...
Reklama - užmiegi greičiau nei sulauki jos pabaigos
naujokas1
3249
Anonimas
5021
Dėl reklamų ir neverta žiūrėti teliko... nebent žinias pasižiūrėti. Filmus galima parsisiųsti iš interneto, serialus taip pat, o šapro, smorigino ir kitų klounų nesąmones bei visokius "radži ieško žmonos" gali žiūrėti tik žmonės be jokių prioritetų, kemšantys į galvą visą šūdą, kurį mato vakare per lietuvišką tv.
Anonimas
5765
arba perjungi kita kanala ir uzmirsti,kad kazka ziurejai per kitur,o kai prisimeni tai susibesini ir jungi tv lauk.;D
Dreamer
5774
#15 gal turejai omenyje: You fall asleep? O ne get sleep...
Anonimas
5788
Amerikoj vapče kas 5 min reklamą rodo, nusišaut galima...
X-Ra1
5792
#18 yup :D
Anonimas
5793
#18 same :D
Anonimas
5793
Va TV1000 geriausia, rodo filmą ir jokios reklamos ;D
Anonimas
5793
as tai buna pamirstu koki filma rode jei reklama buna ilga :D
Jesus
5793
Jo.. Reklamos sucks..
Leene
5793
Anonimas
5793
+5
Anonimas
5793
teisybė :D (y)
Anonimas
5794
Žiūrėjau filmą, prasidėjo reklama, užmigau, atsibudau ji dar tebesitęsė, o jau buvau pamiršusi ką žiūrėjau... :D
Kira
5794
#8 As atsimenu kazkada ziurejau 25 minuciu reklama. Cia turbut per koki balticum ar btv neprisimenu :D
Anonimas
5794
tiksliai pasakyta
Anonimas
5794
viena karta reklamamas rode 20 min! galit tuo patiket? Ziauriai uzkniso, todel teko perjungt kanala
Anonimas
5794
butent :D
Anonimas
5794
10-15min reklama...atsibosta...
Anonimas
5794
Tiesiai į dešimtuką! :D
just1e
5794
Teisingai :D
Anonimas
5794
Tiesa... :D
Anonimas
5794
Visad taip būna ;Dp
Anonimas
5794
Tiesa.;D
|

