PATALPINTI

Reklama - užmiegi greičiau nei sulauki jos pabaigos

2010.08.11 sveteliz
  • 121
24
reklama, tv, miegas, vakaras, naktis, ziureti







naujokas1 3249    
Nuolat taip...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5021    
Dėl reklamų ir neverta žiūrėti teliko... nebent žinias pasižiūrėti. Filmus galima parsisiųsti iš interneto, serialus taip pat, o šapro, smorigino ir kitų klounų nesąmones bei visokius "radži ieško žmonos" gali žiūrėti tik žmonės be jokių prioritetų, kemšantys į galvą visą šūdą, kurį mato vakare per lietuvišką tv.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
arba perjungi kita kanala ir uzmirsti,kad kazka ziurejai per kitur,o kai prisimeni tai susibesini ir jungi tv lauk.;D
Nuotraukos nėra
Dreamer 5774    
#15 gal turejai omenyje: You fall asleep? O ne get sleep...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Amerikoj vapče kas 5 min reklamą rodo, nusišaut galima...
Nuotraukos nėra
X-Ra1 5792    
#18 yup :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
#18 same :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
Va TV1000 geriausia, rodo filmą ir jokios reklamos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
as tai buna pamirstu koki filma rode jei reklama buna ilga :D
Jesus 5793    
Jo.. Reklamos sucks..
Nuotraukos nėra
Leene 5793    

The Commercial - You Get Sleep Sooner Than It Comes To An End
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
+5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
teisybė :D (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Žiūrėjau filmą, prasidėjo reklama, užmigau, atsibudau ji dar tebesitęsė, o jau buvau pamiršusi ką žiūrėjau... :D
Kira 5794    
#8 As atsimenu kazkada ziurejau 25 minuciu reklama. Cia turbut per koki balticum ar btv neprisimenu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
tiksliai pasakyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
viena karta reklamamas rode 20 min! galit tuo patiket? Ziauriai uzkniso, todel teko perjungt kanala
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
butent :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
10-15min reklama...atsibosta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Tiesiai į dešimtuką! :D
just1e 5794    
Teisingai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Tiesa... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Visad taip būna ;Dp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Tiesa.;D
Grįžti į viršų