PATALPINTI

Rūkyti žalinga, gerti bjauru, - o mirti sveikam gaila.

2011.01.12 16:24 saule.pasaulio
  • 6
3
rukymo, zala,mirtis,alkoholis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
geriau sveikam numirt, negu is skausmo, kai nebefunkcionuos organai ))
KatKol 5640    
MAn tai negaila mirt sveikam.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Nu tai nx paveiksliuką dėt su lenkais?
Grįžti į viršų