Na siaip protas nera kuno dalis ,smegenys yra .O jau protas smegenyse .
Rusijos protu nesuvoksi... - o kitomis kūno dalimis per daug skausminga...
Anonimas
5497
Anonimas
5683
Nematau cia nk juokingo
Anonimas
5689
cia reikia juoktis ? :D
Anonimas
5692
#5 tikrai taip.
vazzy
5692
kodel sakai negalime? cia labiau tiktu nenorime :))
Anonimas
5692
Na ne visi tokie susisovietinę. yra daugel žmonių kurių protas skiriasi nuo rusų.
Anonimas
5692
pritariu
Anonimas
5692
Todėl, kad jie mums įskiepijo savo sovietines tradicijas ir negalime jų atsikratyti. Praeis daug laiko kol Lietuva atsistatys ir turėsime šaunią valstybę. Deja dabar turime, tai ką sukūrė tie patys rusai...
|

