PATALPINTI

Ryt i mokykla? - ne...

2012.05.18 23:31 Tomas0793
  • 1
3
Ryt i mokykla?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5153    
Laikykites,12-okai!Nieko cia tokio!Sast,ir padaryta!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5153    
nieko, pakenciam ir pavarom per egzamina :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5154    
ir man patinka egzaminai sestadieniais! tokia pakili nuotaika
Grįžti į viršų