Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Sakai, kad atrodo kaip merga ir yra gėjus? - Tuomet pats laikas sužinoti šių žodzių prasmę.
Nu Dieve, tu mano. Kiek galima dėt demotyvacijų su tuo Byberiu?? Tegu kuria tie hateriai tas demotyvacijas, nu ko jūs kreipiat dėmesį? Toks vaizdas, kad demotyvacija.lt tuoj pavirs Justin Bieber haters vs. beliebers.lt C'mon, jau tikrai atsibodo..
#6 Pritariu.
Nu, bet reikia ir jiem kažkaip pasireikšt. Norisi ir jiem pabūt "kietiems" ir pastumt ant Bieber'io.
Anonimas
5484
#1 yes, u are. #2#4 uzjauciu jumis. Invalidai. Vieni negirdi, kiti nemato, o va cia pasireiskia lyciu neskirimas. Istikruju gaila zmoniu tokiu. Ka darysi, toks gyvenimas.
Anonimas
5484
bliot tokia merga, o papu nera dar padarys kelis koncertus ir gales nusipirkti papus :D
Nu, bet reikia ir jiem kažkaip pasireikšt. Norisi ir jiem pabūt "kietiems" ir pastumt ant Bieber'io.
#2 #4 uzjauciu jumis. Invalidai. Vieni negirdi, kiti nemato, o va cia pasireiskia lyciu neskirimas. Istikruju gaila zmoniu tokiu. Ka darysi, toks gyvenimas.