PATALPINTI

Sakoma, kad už klaidas reikia mokėti - bet kodėl už kitų klaidas?

2010.06.09 Maya
  • 206
25
gyvenimo, klaidos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
o is kur zinot kuris is tikruju kaltas?
enlow 5651    
Nuostabu.<3
Wampyre 5771    
Gera demo! +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Čia tai demo.!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Gera demo ;))
Nuotraukos nėra
876 5820    
blet gera demo +
Gusta-Fang 5829    
Puiki Demo!!!
Akvile 5831    
puiki demo... +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Perfect
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Ech... Fiatulio vairuotojui nepasisekė, bet dviratininkui dar labiau... Lietuvoje Fiatai nepopuliarūs kelių erelių tarpe!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
Ir kas ta lemtis iš tiesų yra?..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
tiesiog matyt lemta... nieko nepakeisi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
#11 paprastai. ant skaičiaus kur yra ivertinimas (šiuo atveju 4,8) užeik su pelyte ir išmeta (138 balsai)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
Demotyvuoja sitas
Sania 5860    
#10 Kaip tu paziuri kiek yvertinimu? P.S naudok mygtuka redaguoti spameri tu..
Vyncas 5861    
27 įvertinimai ir visi +5 ;o taip ir toliau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
geras ;)))) +5 kazkodel niekas tai nesako, kad kad moki uz kitu klaidas
Vyncas 5861    
Admin'ai , nežaiskit su likimu, patvirtinkit.
Vyncas 5861    
Ble.. Geras.. +5+favourit.
Pasilik 5861    
Teisinga mintis.
+
varna 5861    
gera demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
+50000
Mana 5861    
+5
Eco 5861    
Puiki demo, +5 iš manęs, nes pats dviratininkas esu
valkata 5861    
ziauru :(
Grįžti į viršų