Nepirktumėt alaus, nereikėtų bėdavot dėl brangstančios duonos. ;)
Seniau priduodavai porą alaus butelių - Ir vaikams duonos nupirkdavai. O kiek dabar reikia išgert?!
Anonimas
5381
Anonimas
5453
O ir alus ne pats pigiausias :D
Pirmyn
5454
Tai kad kasdien sunkiau vaikam duona nupirkt. Va duona brangsta, o buteliai ne. Taj kasdien tenka daugiau isgert kad duonos nupirkt
Pirmyn
5454
#2 nesijaudink tas #1 tiesiai is s... duobes atvares cia smirdi.
gitaristas
5454
ant kuolo tokius tėvus, kurie pirma savęs žiūri, o vėliau (gal dar ir) vaikų
Reinass
5454
Bonkas rinkdavau mazas budamas, oj litus kaldavom.
Anonimas
5454
Dunduk tu, komentarą prie vardo parasei :D
Anonimas
5454
Man atrodo buvo?
|

