PATALPINTI

Serialas „Zvimbimui galas“ - Kiekvieną rytą, tiesiogiai, tavo kambaryje

2011.07.05 bujojus
  • 143
16
Serialas „Zvimbimui galas“







boxer564 5446    
#13 Kitaip nei Iksas tu lenkas Wahahahaha!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5464    
Ikse tu logiskai pamastyk jei as ant balkono duru ussidesiu tinkleli???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
Pasistatykit prie lovu senus saldytuvus, jokio uodo ar muses zvimbimo negirdesit.
bujojus 5466    
Ikse, nes kitaip nei tu, aš nenusišneku.
berry111 5466    
#1 o gal keiksmažodžiai?
berry111 5466    
o gal kiekvieną vakarą?
Geras_Iksas 5466    
nes kitaip nei tu, irodziau kad sakau tiesa?
bujojus 5466    
Ikse, atsakau už savo žodžius, bet tu tikrai nevisprotis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5466    
serialai nerodomi tiesiogiai
Geras_Iksas 5466    
#6 kam ant duru ir praejimu det tinklelius jei vabzdziai iskrenda, iropoja tik per langus?
bujojus 5467    
Ketvirtas komentare: Užsidedi tinklelį ant visų langų, durų, praėjimų ir vaikštai namie kaip de bi las pro tinklelius...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
Oh, tos koleros musės...
Geras_Iksas 5467    
nesinaudojat tokiu isradimu kaip tinklelis.. uztrauki pavasario pradzioj ir pamirsti iki ziemos pradzios. jokiu vabzdziu nepriskrenda, miegi ramiai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
Pas mane 6h tvarka padaryta buvo kokia 30uodu uzmusiau tai sienos patikekit kaip atrodo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
Musę dar galiu pakęst, bet uodą tai jau ne. Miegi miegi, girdi uodas zvimbia, vis arčiau ir arčiau po to nutila galvoji praįėjo ir tada tik capt kurnors jautrioj vietoi ir kasaisi puse nakties.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5467    
Bus transliuojami ir zodziai :D
Grįžti į viršų