Ka apie tokius kaip #23
Šiandien - Atrodo,kad esi pats laimingiausias,o kita diena vel viskas sugriūna.
Milk.buckeT
5632
Milk.buckeT
5632
Mindux, zinai ka as tokius pasakysiu? :) Kas drocina, tam jausai neduzta.
Anonimas
5699
O tu tai kietakunis jauties kiek supratau..rodos pats bachuras butum,jei nebutum rusu laiku traktoristas is gilaus tamsaus misko
Anonimas
5700
Šiandien atrodo, jog dar gali tvert paaugliukių verkšlenimus, o kitą dieną vėl viskas sugriūna.
Anonimas
5702
emsas. Rodos baxuras butu,bet jau pzdc koks minkstakunis.
Anonimas
5702
Tiiiesa!
Anonimas
5703
pritariu #15
Anonimas
5703
sita ahujena (y)
Anonimas
5704
#17 Siaip 8 dienos savaiteje nera. :D o #15 tai pritariu visiskai. :)
Milk.buckeT
5704
Demotyvacija*
Milk.buckeT
5704
#7 tai sugrius 8-ta diena. #15 Dar neskaites komentaru taip ir pagalvojau, kad bus nors vienas asilas kuris net neisiskaitys i demonyvacija.
zaiCIKas23
5705
:D wtf? man griuna jau po minutes
Anonimas
5705
demotyvacija galutinai pavirto i malalietku verkslenimo saita
Anonimas
5705
Maziau tokio sudo i demotyvacija
Anonimas
5705
ir taip visada
Anonimas
5705
jei sugriuna tai labai gerai nes gali jau statyti naujus dalykus ir nereikia bereikalingo laiko kol sugriauni senus dalykus... greita ir pigu...
Anonimas
5705
Būna,būna.
Anonimas
5705
(facepalm) beviltiski pesimistai, tai gal nepasidarykit taip, kad kita diena viskas sugriutu XD
Anonimas
5705
Teisyyybe!!! (y)!!
gretagreat28
5705
Kokio gerumo! 100proc sutinku :P
Anonimas
5705
jum gal optimizmo trukumas ? :D man tai viskas good 7-ias dienas per savaite :D
Anonimas
5705
be antros puses cia tik taip buna
razynka
5705
sugriuvo pries sawaite...... o ta diena tiek buvau suplanavusi, bet............
Anonimas
5705
same shit with me :/
Anonimas
5705
vakar viskas griuvo ;/
Anonimas
5706
no, for me
Anonimas
5706
special for me
|

