PATALPINTI

Šiandien pasivaiksčiojau po miestą - ir supratau kad daug gražių panelių sėdi namuose...

2013.06.12 12:12 vnz3
  • 3
1
pasivaikscioti,miestas,paneles,grazios, paneles






Nuotraukos nėra
Anonimas 4759    
Tai kokiam tu ten kaime gyveni? Po miesta sako :D
Grįžti į viršų