PATALPINTI

Šiemet fejerverkų nebešaudysiu...

2011.12.18 candy18
  • 2
10
Šiemet fejerverkų nebešaudysiu...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5001    
gal kas nors gali papasakot kas sitam zmogeliui nutiko istiesu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5158    
kitais metais vel saudysiu :D
anonimas 5302    
tai px sukišim tau į kelnes uždegtus
candy18 5302    
nereikia cia sureiksmint sitos demo,niekas nenorejo pasisaipyt ,sitam zmogui rankas nutrauke ne fejerverkai... o sita mintis parasyta todel ,kad dauguma paaugliu per sventes neatsakingai elgiasi su fejerverkais ir daznai istinka tas pats likimas. aciu uz demesi
Blackrose166 5302    
Daugelis gerų dalykų gali sukelti bėdų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5302    
vienos rankos protezą turi jau.
Geras_Iksas 5302    
#2 kitos rankos nera visai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5302    
:(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5303    
kame reikals, gi kita ranka yr
Nuotraukos nėra
Anonimas 5303    
candy18 go fuck a suck...
Grįžti į viršų