PATALPINTI

Siuolaikinis kaimietis mieste.... - Nenoriu girtis,bet is vietiniu pacanu mano masina kieciausia...

2013.04.05 20:46 tomulis2222
  • 0
2
kaimas,audi,pagyros







Nuotraukos nėra
Anonimas 4826    
na tai taip zinai parduodi bulvikes ir perki audi.. aisku cia ne super masina :) bet kol vaziuoja tai px :) zinau iki miestiecio opelio dar toli bet.. yra kai yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4827    
automobilis tikrai parinktas kaip ir priklauso kaimui ! :D
Grįžti į viršų