aš tai tuose laikuose :3
Šiuolaikinių 14-mečių problema: kad tik ne pastoti - O man 14-metų didžiausią problema buvo-kaip pravažiuot per balą nesušlapus kojų
Anonimas
4340
Anonimas
5553
tiesa :) kiti laikai buvo :)
Anonimas
5571
o kad uzsiputojo vakai, kad teisybe pamate :D
Anonimas
5573
nu kaip kurių... mano problemą - kaip nors išsiaiškinti tą pievą iš chemijos ir sugalvoti ką daryt su geografijos kontroliniu( nieko nemoku)
Anonimas
5574
I will die innocent : (
Anonimas
5575
labai juokinga, kai randi tokia asmeniska demotyvacija "o man... " ;D
Anonimas
5576
jei vaikas sako kad jis 14metu kaltas tai nereiskia kad jis yra kaltas :D
Teenagor
5576
узшс -
Anonimas
5576
o tu pasakyk, ka gali daryti tevai, kad to nebutu?
uzprikolinam
5576
visu pirma tai nera vaiku problema, tai tevu problema kad ju vaikas budamas 14 metu isvis turi tokiu minciu. auklejimo spragos mielieji, jei jusu vaikas vis dar eina i pradine mokykla, tai susiimkit dabar, nes paskui bus per velu.
Influence
5576
prasmingas komentaras <--
Anonimas
5576
but* supista rusu kalba :D
Anonimas
5576
nereikia byt suaugusiu nuo 12 metu ir nereikia per balas vazinet kaip mazam vaikui
Anonimas
5576
nesamone. man tokiu debilisku problemu nekyla
Anonimas
5576
cry me a river
Ugh
5576
Apgailėtina
povilasq
5576
puslapis daros apgailetinas, del tokiu emotyvaciju, o man px ka tokie emo myletojai mano apie mane
Anonimas
5576
o ta sale berniuko karsta pupyte :)
Anonimas
5576
keiciasi laikas, keicia jaunimas
Tipo
5576
Povilai, tu apgailėtinas
Anonimas
5576
kas cia apgailetino ? gryna tiesa
povilasq
5576
apgailetina
Anonimas
5576
mmmm....geri laikai buvo :)
Anonimas
5577
...kaip aš pasiilgau tų laikų... vaikystė...
|

