PATALPINTI

Skaudu dėl visko kas buvo tarp mūsų.. - Prisimenant tą pirma prisilietimą,pirma apsikabinimą,pirma bučinį.. Pameni ? .;/

2010.10.16 10:41 WitOks
  • 2
2
Skaudu dėl visko kas buvo tarp mūsų..







Pykciurna 5730    
neverta
gyvenimas 5730    
nepamenu :SSS
Grįžti į viršų