PATALPINTI

Štai ką padaro pinigai - Gerai, kad Lietuvoj krizė, mums tai negręsia

2010.05.31 Batraistukas
  • 118
16
Štai ką padaro pinigai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4778    
#9 Taij kad jys gerai rasa ko ce kymbi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5833    
Tik norejau pasakyti,kad krize NE TIK Lietuvoj!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5848    
#12 Noredamas neikad neturesi tiek, bet darydamas kazka kad tas norejimas pildytusi, gali pasiekt kazka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
Arba pinigai yra indikatorius to,kiek zmoniu nori tavo mirties :)
Gusta-Fang 5866    
..Noreciau tiek bapkiu..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
Ne pinigai, o godumas šiaip ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
#7 o gal davai rašyti išmokim? ;)
OoS 5866    
#8 Palauk, tuoj ir tave pataisys ir debilų išvadins, kad lietuviškai rašyt nemoki ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
kogs cia beraztis raso sju e nosine zody gresia?
Vyncas 5866    
#6 Davai, dusk nx? xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
GrEsia, nes ė su e.
arigeja 5867    
nes žmonės kartais maniakiškai bijo, kad banke jiems kas nors atsitiks, jie pamišę dėl pinigų, jie jų neleidžia, nes nori būti turtingi.
varna 5867    
vat rimtai...kodel pvz pinigų į banką nepadeda?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Turėdamas daug pinigų būsiu norkomanas, apšūdintais marškiniais, gyvensiu kažkokiam rūsį ant čiužinio ir visus pinigus laikysiu kambarį? Yeah, sure...
varna 5867    
jo,geriau mums taip būtų....
būtų daug pinigų-neturetume draugų,bet gertume ir pūstume žolę,kas padaytų gyvenimą gražesni,o haliucinacijos sukurtų įsivaizduojamų draugų xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Geriau grestu :D
Grįžti į viršų