PATALPINTI

STOK Moishe - Plyta ir kainuoja pinigus..

2010.03.04 Alik999
  • 231
19
STOK Moishe







Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
kai slykstumo vaikai. ir nei nesuprasi bx ar mergos...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
Visu Pirma 14# ne padarų o žmonių, taip daug kas nekenčia jų. 15# todėl, kad jie skupūs, nedėkingi, pažiūrėkit ką padaro savo vaikams. 12 metis ir jau su tomis nesąmonėmis vaikšto. Ne gana to, tikrieji žydai virtuvėje turi 2 kraiukles (atsikiruose kampuose) 2 virykles. Nes mat pagal juos, niekada negalima plauti, virti, kepti, mėsos toje pačioje vietoje kaip žuvies :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
antisemitizmas sucks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
#7 sutinku ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#14 kodel?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
nekenciu! siu padaru!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
Jewjitsu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
ne plyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
Geriausias, is visu :)
giedriuxxx 5948    
ziurek tu man zydai ir prikolina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5952    
ZYDAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5953    
Jew jokes are awsome! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5954    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5954    
super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5954    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5954    
:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
xD geris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5955    
foto tai nuzude :D :D
Grįžti į viršų