kai slykstumo vaikai. ir nei nesuprasi bx ar mergos...
STOK Moishe - Plyta ir kainuoja pinigus..
Anonimas
5339
Anonimas
5750
Visu Pirma 14# ne padarų o žmonių, taip daug kas nekenčia jų. 15# todėl, kad jie skupūs, nedėkingi, pažiūrėkit ką padaro savo vaikams. 12 metis ir jau su tomis nesąmonėmis vaikšto. Ne gana to, tikrieji žydai virtuvėje turi 2 kraiukles (atsikiruose kampuose) 2 virykles. Nes mat pagal juos, niekada negalima plauti, virti, kepti, mėsos toje pačioje vietoje kaip žuvies :)
Anonimas
5778
antisemitizmas sucks
Anonimas
5810
#7 sutinku ;D
Anonimas
5816
#14 kodel?
Anonimas
5816
nekenciu! siu padaru!!
Anonimas
5852
Jewjitsu :D
Anonimas
5884
ne plyta
Anonimas
5944
;D
Anonimas
5945
Geriausias, is visu :)
giedriuxxx
5948
ziurek tu man zydai ir prikolina :D
Anonimas
5952
ZYDAI
Anonimas
5953
Jew jokes are awsome! :D
Anonimas
5954
:D
Anonimas
5954
super :D
Anonimas
5954
;D
Anonimas
5954
:D:D:D
Anonimas
5955
xD geris
Anonimas
5955
foto tai nuzude :D :D
|

