PATALPINTI

Sunkiausia yra išsitraukti gumą taip, - kad draugai nepamatytų, jog turit visą pakelį ...

2010.11.16 mikimauzeris
  • 455
45
orbit





: orbit


Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
nihuja ne sunku
Nuotraukos nėra
Anonimas 5649    
(Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5663    
nu jo issitrauki mokykloje sako cituoju : duok valgomo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
Gryna teisybe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
Nu visko gana, draugams gumos gaila :D
Zojukas 5693    
Čia tai tiesa:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5695    
#38 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
eikit gi px cia, nebukit materialistai, va kai istrauki kokso maisa ir pats tik desimtadaly suuostai - va cia jau beda!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
Niekad negailiu. Dažniausiai po 1 išsitraukimo 1/3-1/2 pakelio nelieka.. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
Visą laiką slėpiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5696    
Gryna tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
tai kad tie draugai dazniausiai niekada neturi arba specialiai neperka, nes zino kad vienas visada tures, tai tas vienas ir seria visus, nesvarbu ar guma ar cipsai ar net susikta kava, visada paprasys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
demotyvuoja nepirkti gumos arba neturėti draugų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
su guma dar px su cigaretem jau gryna tiesa :D
mikimauzeris 5697    
#30 koks skirtumas :D pati po to tik pastebejau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Ir ar butinai rusiska orbit reikia idet ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
per 17metu dar nei karto taip nebuvo;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Va sits tai joa :D
Nuotraukos nėra
Hey 5697    
pavaisint karta kita galima, bet kaip taisykle, tai tampa kasdienybe.. karta pavaisini ir fsio :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
GAILESI - NETURESI !!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Panaturiai :D
Rocknroll 5697    
stobal
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
nu jo cia kasdienybe tiesiog :D nes pamato kad turi visi duok :D atmazas is mamos pasiemiau neturiu daugiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
Nrealiai geras pastebėjimas :D
gretagreat28 5697    
Tik Chuck Norris taip gali
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
teisybė ;D
OoS 5697    
Nu tai kitą kartą dar ir parūkyt už kampo bėkit, kad tik draugo pavaišint nereiktų
Nuotraukos nėra
prikolas 5697    
jo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5697    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
paskutine
mikimauzeris 5698    
jauciu jus, apatiniai du, patys net neduodat, tik kietuoliais primetat :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#13 Tu gal draugu neturi, kad visiems guma siulai? :D As jau senai supratau, kad su guma i minusa tik eini...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Jei tau gumos gaila draugam tai uzuojauta tau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Vpadlu guma pasidalint? Aš pats pasiūlau, net jei neprašo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
aš tai nusisuku nuo draugų, ir mikliu judesiu įsimetu į burną :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Bet tai kai visi ziuriu cia uzsispaude :D net paslapcia rija :D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
#8 as irgi dazniausiai kisenej issilupu :D
o seip tj jooooo ;D
Nuotraukos nėra
Lukas123321 5698    
As kaip #8 darau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
daznai taip darau :D guma issilukstenu kisenej, i delna, ir kazkaip... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
10 balų, man visada taip būna.. :D
Arnasaz 5698    
Faktas kaip blynas ;D
micalota 5698    
jo pritariu povilasq nes jei pamato kad kramtai iskart padaro isvada kad daugiau turi ;] ir seip tokia demo pirma karta matau :D
povilasq 5698    
sunkiausia karamtyt taip kad niekas nepamatytų, jog išvis tu jos turi
mikimauzeris 5698    
davai parodyk kur buvo? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
buvo jau si demo baikit vogt nebedomu daros
Grįžti į viršų