#19 duhas esi todel taip ir sakai ;))
„Tai neįmanoma.” - pasakė priežastis. - „Tai skausminga.” - pasakė išdidumas. „Pabandyk.'' - tarė svajonė.
Anonimas
5185
Anonimas
5540
#19 cypliau tu geriau uzdusk su savo eilerastukais
Anonimas
5546
sudas ne sviestas vilnius- ne miestas
Anonimas
5555
Nekurk demotyvaciju tare blaivus protas
Anonimas
5563
#16 "nes tau to reikia 16komentaro autoriau" pasakiau as tau
Anonimas
5564
"pasigydyk" Pasakiau as.
MeistrasC
5564
nieko kito ir negalima tikėtis, kai mildukai 11 metų visokie sukuria :)
Anonimas
5565
O kur čia demotyvacija?
Anonimas
5566
#10 :D
Anonimas
5566
o ka sako suniukas?
Anonimas
5566
O sveikas protas kaip tylejo, taip tyli....
Anonimas
5566
Like. P.S. gal ir kvailas klausimas, bet kur tokia foto radai? :P
Anonimas
5566
Tokia sauni, kad xuj parisi kaip cia viskas siejasi
Anonimas
5566
ka?!
NesTaiPaprasta
5566
tikrai labai šauni demo:)
Spameris
5566
"manau tai neteisėta" - pasakė protas.
zvp
5566
Puiki demo. Pic nuostabus, žodžiai taip pat. Giriu ;)) (y)
Teenagor
5566
nebloga ;).
le2te
5566
Nors viena gera demo :)
|

