PATALPINTI

„Tai neįmanoma.” - pasakė priežastis. - „Tai skausminga.” - pasakė išdidumas. „Pabandyk.'' - tarė svajonė.

2011.03.27 Anonimas
  • 343
21
„Tai neįmanoma.” - pasakė priežastis.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
#19 duhas esi todel taip ir sakai ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5540    
#19 cypliau tu geriau uzdusk su savo eilerastukais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5546    
sudas ne sviestas vilnius- ne miestas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Nekurk demotyvaciju tare blaivus protas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5563    
#16 "nes tau to reikia 16komentaro autoriau" pasakiau as tau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
"pasigydyk" Pasakiau as.
Nuotraukos nėra
MeistrasC 5564    
nieko kito ir negalima tikėtis, kai mildukai 11 metų visokie sukuria :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
O kur čia demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
#10 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
o ka sako suniukas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
.Me.Just<-- Laba ;) na tiesiog nuejau y google ir parasiau svajone, tai man ta ft ismete tiesiog ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
O sveikas protas kaip tylejo, taip tyli....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Like. P.S. gal ir kvailas klausimas, bet kur tokia foto radai? :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
malonu, kad patiko ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
Tokia sauni, kad xuj parisi kaip cia viskas siejasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
ka?!
NesTaiPaprasta 5566    
tikrai labai šauni demo:)
Spameris 5566    
"manau tai neteisėta" - pasakė protas.
zvp 5566    
Puiki demo. Pic nuostabus, žodžiai taip pat. Giriu ;)) (y)
Teenagor 5566    
nebloga ;).
le2te 5566    
Nors viena gera demo :)
Grįžti į viršų