PATALPINTI

Taip aš praleidau šią vasarą

2010.08.08 Sania
  • 82
20
vasara





: vasara


Nuotraukos nėra
Anonimas 5076    
netikiu kad homery galejo taip paveikt tv ten pasjy makaulej speju jau neliko ko paveikt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
#19 kodėl iškarto lochas?
o jei jis kokioj naujoj vietoj ir stambus ir visi iš jo šaiposi, draugų neturi, negali niekur išeit, tai ką tada daryt?
Geriau jau taip, negu kiekvieną dieną alkoholio kiekį savo organizme didint ir artint savo mirtelę.. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
tai tu blet lochas #17
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Panasaiai ir prleidau... su luzusia koja :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
Aš tai tikrai taip praleidau, nes visą laiką namie sėdėjau :D Net prie jūros nebuvau, ar ežero :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#14 o man gaila tokiu kuriems negaila savo kepenu.
(*as nei vienas is abieju variantu.)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Juk reikia, kad kazkas palaikytu sofkutes idubas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Gaila jusu.. kurie taip praleido vasara..:/ Isgersiu uz jus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
ziauri tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
su stringais??? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
:D :D skaudi tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
panasiai ir as:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
:D
briedis01 5801    
va db kaip tik taip ir atrodau :D net keista pasidare :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
ne kazka tau zmogeli jei tokia vasara apturejai, nekazka... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
uzuojauta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#2 pritariu :D
Turbosraige 5802    
Tas jo zvilgsniukas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Jei taip praleidai, tai esi totalus dx X DD
Grįžti į viršų