PATALPINTI

Taip noris jam parašyti - bet tu žinai,kad jam gera ir bę tavęs

2011.08.27 20:36 Sandriiukas
  • 41
5
Taip noris jam parašyti







Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
Jo majo ,gal jis tapatį galvoja, imi ir parašai ir nebeknisi sau proto :)
Sandriiukas 5416    
:)
CRONUS 5416    
Gali nepatikt kai keliems mėnesiams tavo veiksmai bus apriboti.
Sandriiukas 5416    
Man patinka :)
CRONUS 5416    
Baik kelt tuos verkšlenimus
Grįžti į viršų