PATALPINTI

Tamsioji TV3 logotipo pusė

2013.09.09 Agnushka
  • 76
9
tv3, logotipas,naujas, sezonas






Nuotraukos nėra
Anonimas 4648    
#8 Jo, sitas tox xujnia ir nuobodus atrodo.
Galejo sena palikti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4655    
Man tai visai nepatinka sitas naujas logotipas, kazkoks tipo labai modernus, bet is tikro visai. Prarado ziurimumo reitkingus, tai galvoja, kad su nauju logo pakeis kazka
Nuotraukos nėra
Anonimas 4661    
Geros mintys pas Agnushką
Nuotraukos nėra
Anonimas 4666    
koks prikolas :D
Spameris 4669    
Pimpalas :--DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 4670    
dick :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4671    
Šiaip LT televizijos nežiūriu, bet priminė pistonų serija su LNK ir TV3.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4671    
kai tik pamačiau naują logotipą buvo tokia mintis... ir pagaliau demo. yee ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4671    
geras :D
Grįžti į viršų