PATALPINTI

Tas bjaurus jausmas kai tu ateini, - o ten.. O.o

2011.10.25 11:43 kolpo4ok
  • 3
1
vaikai,svente,darbas,gogog







Nuotraukos nėra
Anonimas 5357    
Labai gili mintis.. :)
Grįžti į viršų