PATALPINTI

Tas jausmas, kai nuo visko pavargsti gyvenime

2017.03.22 12:59 surfneris2
  • 4
4
Tas jausmas, kai nuo visko pavargsti gyvenime







Ignassin 3381    
Nu negerai taip. Atrodo netvarka. Pratrinsiu dvigubus pranešimus, o tu ką nors sugalvok :)
Nuotraukos nėra
surfneris2 3381    
Ir bėda kad ištrint neleidžia komentaro :D
Nuotraukos nėra
surfneris2 3381    
@Ignassin Lygtais vieną komentarą parašau bet nusispaudžia/rodo kaip du, nežinau kodėl taip.
Ignassin 3381    
Ir nuo ko tu pavargai? Nuo dvigubų komentarų talpinimo?
Grįžti į viršų