Alkoholikų problemos
Tas jausmas, kai tau septyniolika - Ir gerti galėsi tik po trijų metų...
Anonimas
3358
Anonimas
3358
Jei ka, tai tik pirkti bus galima nuo 20, bet gerti vistiek bus galima jau nuo 18
Anonimas
3358
Tuoj vaikai pradės verkti
Anonimas
3358
#1 būtų tau 20 dabar nesigirtum kaip mažas vaikas
surfneris2
3358
Man tai tas pats nes jau šiemet sueis 21 :D ir šiaip negeriu ne kiek, užtenka giros ar sulčių :D
|

