mission impossible.
Tas jausmas, kai viskas sukasi ir vos paeini - Bet prieš tėvus turi atrodyti kaip niekad žvalus
Hug
5640
Anonimas
5640
1,2,3 Jungiam ramiaka Ir einam :D
Dragon
5686
#19 tai cia trbt daugumai taip bv. jau kai koma tai koma. :D
Anonimas
5692
#12 man ir kai buvo koma, irgi būtent prieš tėvus... xD
Anonimas
5693
#11 Matyt tau labai pasisekė,kad tavo durys tokios famous. :))))
Anonimas
5693
komentarai geresni nei pati demo ;D
Anonimas
5694
#3 #4 #5 irgi girtas....
Anonimas
5695
joooo... tikra tiesa
Anonimas
5695
sitas geras ;D tikra tiesa ;D
Anonimas
5696
prieini duris ir pasiruost,demesio. Ieinu :D
Anonimas
5696
visada tevai nepastebedavo,bet viena karta buvau komos busenoj,apsivemiau tiesiai pries tevus :D tada jau viskas ir taip buvo aisku :D bet tuo metu man buvo ant tiek koma,kad px buvo ant tu tevu,tik ryte gavau kaip reikia :D
Rocknroll
5696
vakar parvedziau drauga namo komos busenos tai vos ant mamos neuzgriuvo :)
Anonimas
5696
Mano dirys tokios pat ;D tik spyna ir rankena grazesnes :D
Anonimas
5697
Kaip mano durys :D
gretagreat28
5697
Nu Nu.. sjp koma, bet namuos jau blaivas :D
Anonimas
5697
Dazniausiai tai buna kad stengies kuo tyliau ir netycia uzkliuni uz ko nors ir aisku nuverti su griausmais :D
Anonimas
5697
Fail ;D
Anonimas
5697
FUCK: kokie tevai - tokie ir vaikai :D
Anonimas
5697
EDIT Kokie tevai - tokie ir tevai
Anonimas
5697
Bullshit. Kokie tevai tokie ir tevai.
Anonimas
5697
Einu kuo greičiau į savo kambarį, kai bėgi blaivesnis atrodai :)
Anonimas
5698
bet daznai ir gaunasi :D
|

