Būna būna. :D
Tas kvailas jausmas - Kai išėjęs iš namų, nebeprisimeni, ar užrakinai duris, ar ne
Anonimas
5529
stupidthings
5608
#24 cia tai geras (y) XD
Anonimas
5702
#24 tau matyt jau kasdienybe, bice :)
Anonimas
5702
tas kvailas jausmas, kai kas trecia demotyvacija lygiai tokia pat, tik foto kitokia...
Anonimas
5703
#24 :D
Anonimas
5703
kvailas jausmas tada,kai paperdi ir supranti kad apsisikai
Moniikqte
5703
Visada tai buna :D
Anonimas
5703
Būna. Dažnai.:D Vėliau tenka grįžti namo, o pasirodo jos būna užrakintos :D
Anonimas
5703
Tuoj prasides demotivacijos kaip pvz...Mm tas jausmas kaj kenti kenti ir nusisiki...
Anonimas
5703
Nervuoja kai taip buna! :D
Anonimas
5705
#18 xD #16 pats bukas , nieko jis nesupranta :D
Anonimas
5705
xa. no17 katik pavadino 17 mama buka
Anonimas
5705
tai vadinama bukumu
Anonimas
5705
cia mano mamai tinka;D
Anonimas
5705
puse kelio i mokykla nuejus prisiminaiu syryt, nx nejau.. bet keistas jausmas jaudulys
Anonimas
5705
#13 čia jau man kiekvieną kartą taip:D
Anonimas
5705
pzdc ce dar px, o jej patikrines pora kartu wistiek galwoji kad neuzrakinaj wa ce taj kwailas jausmas
bbaxas
5705
zjbs, lygiai tokia pat buvau ymetes ir nieks nepatvirtino
Anonimas
5705
Duru spyna demotivuoja, daugiau minciu nera.
Anonimas
5705
ka cia demotyvuoja?
gretagreat28
5705
nu!
Anonimas
5705
linksmiau buna kai uztrenkes duris sumastai pagalvoti ar raktus pasiemei :D
shypt
5705
Aha... :D
Anonimas
5705
automatiskai uzrakini, o paskui neatsimeni :)
Anonimas
5705
joo,dažnai taip būna :D
Brigita
5705
Ne kvailume esmė, tiesiog apie tai daug negalvoji ir pasimiršta :D
Anonimas
5705
tai turbut jus kvaili, kad nesuprantat ka padaret pries 2min ;s
Anonimas
5705
tiesa ir 99% buna, kad uzrakinu. ;/
Anonimas
5705
grynai nervina tas mane rytais :D
|

