PATALPINTI

Tave užpuola banditai, ką darai? - Išsitrauki savo sumanujį telefoną ir įsijungi "facebook" programėlę.

2010.10.05 tomasxx
  • 271
48
iphone





: iphone


Nuotraukos nėra
Anonimas 5153    
issitraukiu savo plyta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5450    
:D be rysio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
43 nužudė :D
gretagreat28 5740    
Nu nesveikos reklamos :D
valkata 5741    
#43 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Tu išsitrauki savo mobilujį telefoną ir plėškų maloniai paklausi:
- Ar neturite pakrovėjo???
kamilute 5742    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
Tu išsitrauki savo išmanujį telefoną, ir facebook'e paskelbi ant sienos
"Tuoj praras savo išmanujį telefoną"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Cia net ne iPhone, o kopija, made in china "touch phone"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
jau uz*iso sitas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Gret geras komentas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Tave prievartauja. Tu išsitrauki savo išmanujį telefoną, įsijungi facebook programėlę ir pasiūlai draugams prisidėti :D
dredas 5743    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
papasakojo draugė tą prikolą, kai lūžt pardėjom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
tas tai pz zudantis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Nieko gero. Nei demo idomi, babodus jau mintis. Tiek komentarai... :X
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#29 :D va cia tai grina tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Gabrielius 5744    
Tave užpuola banditai, ką darai?
Išsitrauki savo išmanujį telefoną, ir pasižiūrį kokia kaina jiems galėtum pasiųlyt.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Tave užpuola banditai ir ištraukia tavo sumanujį telefoną
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Geriau jau pažiūrėt koks rytoj oras, jeigu lyja - gerai, nes sėdint gipse per lietų vistiek nėr kur eit :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#29 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Speju zmones nebuvo lietuvoj kad dar speja issitraukt telefonus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
kaaip mane tos reklamos užknisa. :D toks totalus š.. :D o demotyvacija tai geraa. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
jau demotyvacija yra vogta is vagiu ...
Nuotraukos nėra
angheliuke 5744    
Kaip mane ta reklama nervina ;D Durnesnio dalyko neesu machiusi ;D Tachiau demotyvacija man patinka ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Is koio dar pms lopai, jugi jau trys reklamos yra padarytos su tokiu nesamoningu sakiniu. Pms...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Tave uzpuola banditai,ka tu darai?
Nueini i pms.visada,pavogi ideja ir ja pavartoji demotyvacija.lt puslapyje
Kira 5744    
#22 Zinoma! Jie paims ir pasakys "Bice, ka ce darai? Telefona! Greitai!"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
tave uzpuola banditai, ka darai ? issitrauki savo ismanuji parakana ir ijungi issiskleidimo programele jums labai ydomu ka jie darys dabar
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
tave užpuola banditai, ką darai? išsitaruki savo išmanųjį telefoną ir savo noru jį atiduodi, kad tavęs labai stipriai nemuštų... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#19 Epic..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Ir nėra tam iPhone paveiksliukyje facebook programėlės :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Aistis Bagdonas ziaurei rimtas esi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
pms prikolas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Bandit attack? There's an app for that!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
geras sitas. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
nu tai jei uzpuola tu issitrauki savo sumanuji telefona isijungi facebook ir sakai gal i draugus ? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Kam ta feisbybuk programele jeigu ji yra tik nuoroda i interneta???
povilasq 5744    
iphone'as yra dorkphonne'as...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
aiFonas ne ismanusis telefonas tik aple nori kad zmones taip manytu :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#5 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
galejo kitaip sugalvot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
...juk tau įdomu, ką šiuo metu veikia tavo draugai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
as sitos reklamos niekad nesuprasiu =)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
ir dar ant sienos parasai kad telefa beveik pakirto
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
xD
Grįžti į viršų