#8 ne is demotyvacijos zvengiau , o is tavo zodziu . : DDDDD
Tave užpuola gatvėje. Ka Tu darai? - Guli, ilsiesi... Nes sumaniojo telefono Tu nebeturi.
Anonimas
5731
Anonimas
5733
;D
Anonimas
5736
#8 Paskelbiau tavo minti facebooke ;D Gavai 23 like'us ;D
Anonimas
5736
#8 geras :D
kamilute
5737
;D
FarmVille
5737
Sugalvok savo įdėja,seni.
swap
5737
#15 spėju telefonas ir už tave išmanesnis
Anonimas
5737
pirmi du apie tuos ismanuosius telefonus gal ir buvo juokingi.. bet dabar kai vos ne kas antra demotyvacija apie ta paty.. lieku be zodziu..
swap
5737
spėju telefonas ir už tave išmanesnis :D
Anonimas
5737
pas mani tas telefons. gaideli pakaseu krv
Anonimas
5737
#6 Tu neissivystes gal?
Anonimas
5737
#3 Na reklamu ir buvo tam sukurta, kad visi kazka is jos "spaustu" ir ja platintu, vo dabar paklausk kas nezino apie ismanuji telefona
Pykciurna
5737
#8 gal ir gerai sakai :D
Anonimas
5737
#8 Uzskaitau ;D
Anonimas
5737
:D tie sumanieji telefonai visada prajuokina
Anonimas
5737
Ex02r gal geriau dar karta perskaityk ir gal suprasi kad pas tawe problemos o ne pas kureja ...
Anonimas
5737
esi miške ir tave užpuola lokys ir atema telefona.ką tu darai? išsitrauki antrą išmanujį telefoną ir pažiūri kas gero facebooke,nes tau įdomu ką šiauo metu veikia tavo draugai :D
Ex02r
5738
guli gatveje ilsiesi... biskeli su laiku problemos demotyvacijos kurejau
Anonimas
5738
Right... mentai tapacia diena susektu kur tas telefonas ir tas forsas salia taves guletu, kai draugai pagautu :D
Anonimas
5738
geras! ;D
Anonimas
5738
Iš šito bairio, išspaudžia viską ką imanoma :D
Roccinho
5738
čia geras :D
garbane
5738
turėtum nokia3310 - čia negulėtum
|

