#4 kur nueinu ten tu vis moli komentuoji.. nesupranti kad kai debilas atrodai? typo labai zinai daug .. kad tu toki protinga ir siaip gyvenime vaidintum ,tai man lengviau gyvent butu
Tave užpuola Kupidonas. Ka tu darai? - Žinoma, kad išsitrauki savo sumanųjų telefoną.
Anonimas
5721
kamilute
5734
;D
Anonimas
5734
Oi #14 mldc ;D
Anonimas
5734
#14 :D true
Anonimas
5734
Televizijos ekrane pasirodo nauja reklama, ką darai? Žinoma nueini į demotyvacija.lt ir prikuri pilną nesąmonių nuo kurių jau lūžta fb ;/
Anonimas
5734
Išmanųjį .;D
bellissima
5734
užtenka jau to pačio apie tą patį nu.
Anonimas
5735
uzpiso jau
Anonimas
5735
geruliai tie sumanieji telefonai :D
FarmVille
5735
savo mintį sugalvok..
Anonimas
5735
Kaip užkniso jau tie sumanūs telefonai!!!:D
Anonimas
5735
Nesamonė.;]
povilasq
5735
tuol užknis kaip raba rbarai...
Havok
5735
Ir is vis, turi buti demotyvacija ir tada nuotrauka turi buti prideta, bet ne taip kad patalpini nuotrauka, su ja atitinkanciu tekstu, nes tada jau bus ne demotyvacija, o siaip prikolas.
Havok
5735
#2 pritariu, jau pilna situ priejusi visa svetaine... :\
OoS
5735
Jau pabodo kaip ir tie išmanieji telefonai. Pirmus penkis kartus dar buvo kažkiek juokinga, bet dabar banalu daros
Kaori
5735
XD
|

