Kaip ir minėjai, lengviau pastebėti kitų klaidas nei savo ;)
Tavo eks - gyvas įrodymas, kad reikia pasistengti, - puikus pavyzdys to, ko tu nenorėtum, ir motyvacija gauti tai, ko nusipelnei. |

