PATALPINTI
Prisijungti
PRISIJUNGTI
Prisiminti mane
arba
telefonikea2
:
:
#78359
:
0
:
0
:
15
:
0
:
0
(0)
(15)
(0)
(0)
Ech tas kvailas jausmas kai pasisveikini su ...
2
0
,,Ne jis man tikrai jau nebepatinka..:)"...
2.7
1
Nesvarbu ką apie tave kiti mano......
3.3
0
Atgal
1
2
3
Grįžti į viršų