PATALPINTI

Telefono funkcija „Persiųsti sms“ - Skirta draugėms, kurios privalo pamatyti ką jis parašė.

2011.08.11 Shampagne
  • 179
14
Telefono funkcija „Persiųsti sms“







Nuotraukos nėra
Anonimas 5339    
Cia dar nieko juokingiausia , kaip susirenka 10 panu vienaj raso ta viena tyli o kitos galvoja ka rasyt ir viena su kita gincijasi ka parasyt... Logiska Isvada : Rasinejiesi su pana t.y tu manai kad rasinejiesi su pana kaip 80 procentu laiko uz ja raso jos drauges . Galu gale su pana susitinki ir supranti kad interesai nesutampa ir jinai nusisneka! O taip gerai bendravosi STOP . PRASYK TOS DRAUGES KURI AKTYVIAUSIAI PATARINEJO NUMERI!!!!!! ((((:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5367    
Čia jau net per žiauru.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5411    
#11 tai matyt tada retai į demotyvacija.lt užeini, nes čia jau kas antra demotyvacija šūdina .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5421    
šūdas o ne demo. Ble senokai tokiu lievų nemačiau.
Rocknroll 5430    
ligotos durnes
liveD 5433    
#6 Vadinas neturi draugiu arba baxuro neturejus gyvenime.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
as persiunciu ir man px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
išmanusis nokia tokio š nedaro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Vat nei viena mano draugė nežino,nei kiek bachūrų turėjau, nei kaip jie atrodo, o juolabiau nėra mačiusios jų sms. Nereikėjo patvirtint tokios nesąmonės
.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
Niekada taip nedarau, nesamonė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
1# ,2# ,3# will never have a wife
Wawe 5433    
Pritariu jums apacioj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5433    
gerbiu tave uz situs zodzius (y) taip ir reikia su tom mesom elgtis, kai jos mano esancios virsesnes ir tipo valdancios situacija.
whatnaa 5433    
Ir gerai.
Ji su draugėmis apkalba ką parašė ir t.t.
Jis su draugais pakalba, kaip ją išp*so, sušėrė ir t.t. Visi vienodi, visi lygūs.
Grįžti į viršų